Wiedźmin na pierwszym oficjalnym zdjęciu i nagraniu z 4. sezonu. Liam Hemsworth debiutuje jako Geralt

Radosław Krajewski
2024/05/22 17:27
3
0

Netflix udostępnił pierwsze oficjalne zdjęcie z nowych odcinków serialu Wiedźmin, na którym możemy zobaczyć Liam Hemsworth jako słynnego łowce potworów.

W ubiegłym tygodniu do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu czwartego sezonu Wiedźmina, na których mogliśmy zobaczyć Liama Hemswortha jako Geralta z Rivii. Na odpowiedź Netflixa nie musieliśmy długo czekać i platforma zaprezentowała oficjalne zdjęcie, które prezentuje nowego aktora w roli popularnego łowcy potworów. To pierwsze spojrzenie na Hemswortha jako Geralta, który przejął tę rolę w czwartym sezonie serialu Wiedźmin po Henrym Cavillu.

Wiedźmin na pierwszym oficjalnym zdjęciu i nagraniu z 4. sezonu. Liam Hemsworth debiutuje jako Geralt

Wiedźmin – pierwsze zdjęcie Liama Hemsworth jako Geralta z 4. sezonu serialu Netflixa

Geralt będzie wyglądał podobnie do swojej wersji z trzech poprzednich sezonów. Liam Hemsworth również będzie nosił perukę z długimi, białymi włosami, a na jego twarzy nie zabraknie licznych blizn, w tym nad lewym okiem. Ponadto Netflix udostępnił pierwsze nagranie promujące czwarty sezon, na którym widzimy Geralta, który wraz z Płotką podróżuje wokół jeziora spowitego mgłą. Materiał pozwala na bliższe przyjrzenie się nie tylko kostiumowi wiedźmina, ale także jego medalionu Szkoły Wilka oraz jednemu z mieczy, który nosi na plecach.

W rozmowie z serwisem Entertainment Weekly showrunnerka Lauren S. Hissrich zdradziła, ze nad wyglądem wiedźmina twórcy pracowali ponad rok. Twórczyni seriali ma nadzieję, że fani dołączą do tej podróży przez czwarty sezon wraz z twórcami.

Jego wygląd był rozwijany przez ponad rok, więc ekscytujące jest wreszcie udostępnienie oficjalnego spojrzenia Liama ​​Hemswortha w roli Geralta z Rivii. Zarówno obsada, jak i ekipa byli pod wrażeniem pasji, energii i uosobienia, jakie Liam wniósł do postaci od pierwszego dnia – niechlujna broda, kultowa blizna i tak dalej! Świetnie się bawimy podczas kręcenia 4. sezonu i nie możemy się doczekać, aby przywitać fanów, którzy dołączą do tej podróży wraz z nami.

GramTV przedstawia:

Do obsady czwartego sezonu Wiedźmina dołączyli: Laurence Fishburne jako cyrulik Regis, Sharlto Copley, jako łowca nagród Leo Bonhart, Danny Woodburn w roli Zoltana oraz James Purefoy.

Czwarty sezon Wiedźmina nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Netflix jak na razie nie ujawnił, kiedy serial powróci z nowymi odcinkami.

Wiedźmin – pierwsze zdjęcie Liama Hemsworth jako Geralta z 4. sezonu serialu Netflixa, Wiedźmin na pierwszym oficjalnym zdjęciu i nagraniu z 4. sezonu. Liam Hemsworth debiutuje jako Geralt
Netflix/Entertainment Weekly
Komentarze
3
Yarod
Gramowicz
23/05/2024 14:58

Dramat. 

Obejrzałbym ale musiałbym solidnie nadużyć alko, żeby się najpierw znieczulić

wolff01
Gramowicz
22/05/2024 20:38

Próbujcie, próbujcie. I tak tego szitu nie uratujecie :)

dariuszp
Gramowicz
22/05/2024 18:02

Ciekawe ile osób nie sięgnie po ten sezon tylko dlatego że wiedza że już ucięto serialowi łeb. Współczuje aktorowi który przejął rolę. 

Dodatkowo zastanawiam się czy nie oglądnąć tylko po to by zobaczyć czy uda im się pozamykać wszystkie wątki które słyszałem że otworzyli. A lista jest długa.

Ale chyba po prostu oglądnę honest trailers albo coś innego co mi podsumuje tę porażkę.  
Trwa Wczytywanie