Wiedźmin na aktorskim podsumowaniu. CD Projekt RED zaprezentował genialny film

Radosław Krajewski
2022/12/13 17:50
1
0

Szybka przypominajka dla wszystkich graczy, którzy zdążyli zapomnieć o wydarzeniach z dwóch pierwszych gier.

Dzisiejszej nocy gracze będą mogli pobierać aktualizację nowej generacji do Wiedźmina 3: Dziki Gon. Według wcześniejszych zapowiedzi darmowy update zostanie udostępniony już o 1:00 w nocy polskiego czasu. Wczoraj CD Projekt RED podzielił się szczegółowymi zmianami w aktualizacji, która nie tylko zapewnia lepszą oprawę graficzną, ale również dodaje nowe przedmioty oraz zadanie. Jeżeli w Wiedźmina 3 graliście już jakiś czas temu i zamierzacie teraz odświeżyć sobie ten tytuł, ale nie pamiętacie wydarzeń z pierwszych dwóch części, to z pomocą przychodzi polskie studio, które stworzyło aktorskie podsumowanie.

Wiedźmin na aktorskim podsumowaniu. CD Projekt RED zaprezentował genialny film

Film trwa zaledwie pięć minut i w humorystyczny sposób przedstawia przygody Geralta z dwóch pierwszych gier. Zrealizowane niskim kosztem wideo prezentuje kilka najważniejszych scen, w tym z przebudzenia Geralta z pierwszej gry, a także spotkania Iorvetha w lesie nieopodal Flotsam przez łowcę potworów, Triss Merigold i Vernona Roche’a. Film prezentuje się imponująco, szczególnie za sprawą wiernie odtworzonych kostiumów i charakteryzacji postaci.

GramTV przedstawia:

W Geralta wcielił się Darth Bronka, zaś w Triss Elisabeth Marx. W podsumowaniu nie zabrakło również Jaskra, Ciri, króla Foltesta, Letho i Yennefer, a nawet pojawia się Zoltan… a przynajmniej jego część. Żadne podsumowanie Wiedźmina nie mogłoby odbyć się bez Płotki, która jak wiedzą wszyscy fani serii, odgrywa bardzo ważną rolę w trzeciej części przygód Geralta.

Wiedźmin 3 – CD Projekt RED przypomina najważniejsze wydarzenia z gier

Komentarze
1
Yarod
Gramowicz
13/12/2022 22:47

Pomijając głównego bohatera który cierpi prawdopodobnie na chroniczne zatwardzenie, które jednakże pasuje do humoru tejże produkcji, to chociażby takie kostiumy są monetami lepsze od tych od Netflixa :D