Wiedźmin 3 z ogromną i szalenie drogą figurką. Limitowany Geralt za 14 000 zł

Radosław Krajewski
2023/12/09 16:30
0
0

Cena wydaje się jednak adekwatna do proponowanego produktu.

Jeżeli macie wolne 14 tysięcy złotych, to możecie wykorzystać je na zakup limitowanej figurki Geralta z Rivii z Wiedźmina 3: Dziki Gon. PureArts wraz z CD Projekt RED stworzyli statuę bohatera w skali 1/2, która mierzy aż 110 cm. Figura przedstawia Geralta trzymającego w jednej ręce srebrny miecz, zaś w drugiej świeżo odciętą głowę potwora.

Wiedźmin 3 z ogromną i szalenie drogą figurką. Limitowany Geralt za 14 000 zł

Limitowana figurka Geralta za ponad 14 000 zł

Statua wykonana została w technologii mieszanej, której korpus został odlany z żywicy poliestrowej. Dodatkowo włosy na twarzy i głowie zostały indywidualnie wycinane, a całość została pokryta realistyczną silikonową skórą. Oczy Geralta zostały wykonane ze szła. Z kolei pancerz Szkoły Wilka z Kaer Morhen wykonany jest ze skóry i prawdziwej kolczugi, zaś miecze z prawdziwego metalu. W zestawie znajduje się również zdejmowalny płaszcz.

GramTV przedstawia:

Liczba sztuk imponującej figurki została ograniczona do 500 egzemplarzy. Koszt to 3 499 dolarów, czyli niecałe 14 100 zł. Firma na razie zbiera zamówienia i wysyłkę Geralta z Rivii zaplanowano dopiero na pierwszy kwartał 2025 roku. Swoją sztukę statuy łowcy potworów możecie zamówić na tej stronie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!