Wiedźmin 3 powstaje również w Chorwacji. Nowe zdjęcia z planu serialu Netflixa

Radosław Krajewski
2022/04/08 15:00

Nie tylko Słowenia, ale również w Chorwacji powstają zdjęcia do trzeciego sezonu Wiedźmina.

Kilka dni temu Netflix oficjalnie ogłosił rozpoczęcie zdjęć do trzeciego sezonu Wiedźmina. Wraz z zapowiedzią udostępnił fotografię z planu, na której mogliśmy zobaczyć głównych aktorów, w tym Henry’ego Cavilla. Niedługo później serwis Redanian Intelligence zaprezentował malowniczą lokację, w której nagrywane są zdjęcia do nowych odcinków. Na zdjęciach zza kulis produkcji widzimy, jak ekipa pracuje w kościele św. Hieronima oraz Predjamskim Gradzie. Ten sam portal właśnie podzielił się kolejnymi szczegółami, tym razem planu z Chorwacji.

Wiedźmin 3 powstaje również w Chorwacji. Nowe zdjęcia z planu serialu Netflixa

Okazuje się, że ekipa po kilku dniach na Słowacji przeniosła się na wyspę Krk należącej do Chorwacji. Na plaży Zala Stara Baska zdjęcia trwały tylko przez jeden dzień, gdzie wcześniej przygotowano konstrukcję przy pobliskich ruinach. Jedno ze zdjęć pokazuje wydobywający się dym z pobliskiego miejsca, ale Redanian Intelligence nie udało się potwierdzić, czy na potrzebę nakręcenia sceny ekipa spaliła wybudowany przez siebie budynek. Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z chorwackiej lokacji. Po więcej powinniście udać się w to miejsce.

GramTV przedstawia:

Data premiery trzeciego sezonu Wiedźmina nie jest na razie znana. Nowe odcinki na Netflixie zadebiutują najwcześniej w drugiej połowie przyszłego roku.

Redanian Intelligence
Redanian Intelligence
Redanian Intelligence
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!