Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Wiedźmin 3: Dziki Gon – wersja next-gen trafi do pudełek. Cena [aktualizacja]

Wincenty Wawrzyniak
2023/01/30 13:45

Wersja next-genowa zostanie udostępniona w formie pudełkowej – poznaliśmy cenę i podstawowe szczegóły.

AKTUALIZACJA: Otrzymaliśmy informację, że w rzeczywistości informacje podane w sklepie Ultima były błędne – pudełkowe wydanie next-genowej wersji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon nie zawiera żadnych gadżetów.


Jeszcze w bieżącym miesiącu miłośnicy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon będą mogli postawić na swoich półkach zupełnie nowe pudełko w postaci specjalnego nowogeneracyjnego (lub, jak kto woli, next-genowego) wydania bestsellerowej produkcji polskiego studia CD Projekt RED. Informacja ta została potwierdzona między innymi przez sklep Ultima na Facebooku. Pamiętacie zapewne, że w praktyce natywne wersje gry na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S są dostępne od zeszłego roku, tyle że produkcja jest aktualnie dostępna wyłącznie w cyfrowej dystrybucji – zmieni się to już 26 stycznia bieżącego roku.

Wiedźmin 3: Dziki Gon – wersja next-gen trafi do pudełek. Cena [aktualizacja]

The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition w pudełku

Co zawiera takie wydanie? Oprócz gry otrzymujemy oczywiście dodatki Serca z kamienia (Hearts of Stone) oraz Krew i wino (Blood and Wine) i szesnaście mniejszych DLC. Do tego dochodzą naklejki, mapa oraz kompendium The Witcher Universe. Cena? Zarówno na konsole PlayStation 5, jak i na Xboksy Series X/S wydanie zostało wycenione na 159,90 złotych.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze, że pierwotnie gra Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutowała na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w maju 2015 roku (nieco później na Nintendo Switch).

Komentarze
2
Gregario
Gramowicz
Ostatni wtorek
SebekPL2 napisał:

Ciekawe czy wydadzą day one patcha z okazji pudełek, na pc przydałoby się xD

Nowa świecka tradycja? :D

SebekPL2
Gramowicz
04/01/2023 08:30

Ciekawe czy wydadzą day one patcha z okazji pudełek, na pc przydałoby się xD