Wiedźmin 3 na PS5 i XSX/S – CD Projekt RED zaprasza na pokaz

Maria Wawrzyniak
2022/11/22 19:05

Już jutro zobaczymy, jak prezentuje się w akcji wersja gry Wiedźmin 3 na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Wiemy już, kiedy nastąpi premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji na konsole nowej generacji, czyli PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Dotychczas jednak nie otrzymaliśmy zbyt wielu materiałów, które pokazałyby, jak nowa wersja prezentuje się w akcji. To zmieni się już jutro.

Wczytywanie ramki mediów.

Prezentacja Wiedźmina 3 na PS5 i Xbox Series X/S

Przedstawiciele polskiego studia CD Projekt RED oficjalnie zapowiedzieli transmisję na żywo, która odbędzie się już jutro o godzinie 18:00 na oficjalnym kanale zespołu na platformie streamingowej Twitch. Wersja gry na konsole nowej generacji zostanie udostępniona na rynku 14 grudnia bieżącego roku.

Przypomnijmy jeszcze na sam koniec, że gra Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutowała na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w maju 2015 roku (nieco później na Nintendo Switch).

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Anasthesia
Gramowicz
27/11/2022 20:51

Dałbym wszystko za lobotomie żeby zapomnieć fabuły tej gry ale już 2 razy się przeszło. Ciekaw jestem jak wygląda na Xboxie series S, musi być w miarę dobra grafa, bo to całkiem młoda konsola, a cena od BF w Media Expert wisi 1149zl za szt. Dobra cena, pewnie poszło trochę tego towaru!