Wednesday z pierwszym zwiastunem. Netflix zaprezentował nową Rodzinę Addamsów

Radosław Krajewski
2022/08/17 17:00
2
1

Platforma podzieliła się pierwszym materiałem z serialu od Tima Burtona.

Nowa Rodzina Addamsów nadchodzi. Netflix udostępnił pierwszy zwiastun Wednesday, czyli serialu opowiadającego historię starszego dziecka Gomeza i Morticii. Produkcja skupi się na nastoletnim życiu tytułowej bohaterki, która trafia do szkoły średniej w Nevermore Academy, gdzie będzie próbowała opanować swoje moce parapsychiczne, a także powstrzymać szał zabijania mieszkańców miasta i rozwiązać pewna nadprzyrodzoną tajemnicę sprzed 25 lat, która powiązana jest z jej rodziną. Jak każda nastolatka, również Wednesday będzie musiała poradzić sobie z typowymi problemami dla każdej licealistki.

Wednesday z pierwszym zwiastunem. Netflix zaprezentował nową Rodzinę Addamsów

Zdaniem producenta Milesa Millara, twórcom przyświecał cel, by zrobić z serialu 8-godzinny film Tima Burtona. Aby wprowadzić Rodzinę Addamsów w nową erę, postanowili opowiedzieć o przygodach nieco starszej Wednesday, która jest nadal ponurą dziewczyną, ale coraz bardziej niezależną.

W pracach nad serialem wziął udział Tim Burton jako producent oraz reżyser pierwszych czterech odcinków. W obsadzie zobaczymy: Jennę Ortegę (Wednesday), Catherine Zetę Jones (Morticia), Luisa Guzmana (Gomez) oraz Isaaca Ordonezę (Pugsley). Twórcy nie chcieli ujawnić, kto wcieli się w wujka Festera.

GramTV przedstawia:

Wednesday zadebiutuje na Netflixie jesienią bieżącego roku.

Pierwszy zwiastun serialu Wednesday

Komentarze
2
Silverburg
Gramowicz
17/08/2022 23:43

Z jednej strony Tim Burton, więc klasa sama w sobie, z drugiej to Netflix. Jednakże pozwolę sobie na pewną dozę optymizmu.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
17/08/2022 17:06

Kij z tym że obsada rodzinki trochę się zmieniła... najważniejsza jest postać tytułowa wokół której będzie się kręcił serial.