Warhammer 40K: Darktide – twórcy świętują rocznicę premiery. Darmowa zawartość

Wincenty Wawrzyniak
2023/11/12 17:30
0
0

Z okazji pierwszych urodzin strzelanki Warhammer 40,000: Darktide deweloperzy udostępnili dużą aktualizację z darmową zawartością.

Pod koniec bieżącego miesiąca gra Warhammer 40,000: Darktide będzie obchodziła swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji przedstawiciele studia Fatshark postanowili udostępnić aktualizację z darmową zawartością. Ogłoszeniu towarzyszył krótki filmik, który prezentuje najważniejsze nowości.

Warhammer 40K: Darktide – twórcy świętują rocznicę premiery. Darmowa zawartość

Warhammer 40,000: Darktide – rocznicowa aktualizacja

  • W grze pojawił się nowy filmik fabularny, który skupia się na Szóstym Pułku Moebiana i strefie Karnawał.
  • Wspomniany Karnawał to nowa lokalizacja, która została dodana do gry. Zadaniem gracze jest pomóc tutaj Moebiańskiej Szóstce w odparciu hordy wrogów.
  • Wprowadzono funkcję inspekcji pozwalającej sprawdzać wyposażenie innych graczy na pokładzie statku Mourningstar.
  • Pojawiły się ulepszenia do drzewka talentów weteranów – są to na tyle duże zmiany, iż zdecydowano się zresetować drzewka wszystkich graczy.

Warto przy tym wszystkim zaznaczyć, że patch o nazwie The Traitor Curse: Part 1 jest, jak sugeruje jego tytuł, pierwszą z dwóch aktualizacji zaplanowanych na bieżący rok – druga część ma ukazać się w grudniu. Wówczas społeczność ma otrzymać kolejne ulepszenia i nowości.

GramTV przedstawia:

Warhammer 40,000: Darktide – rocznicowa aktualizacja, Warhammer 40K: Darktide – twórcy świętują rocznicę premiery. Darmowa zawartość

Przypomnijmy na koniec, że gra Warhammer 40,000: Darktide zadebiutowała na rynku 30 listopada ubiegłego roku na komputerach osobistych oraz w abonamencie Xbox Game Pass. W październiku bieżącego roku ukazała się wersja na konsole Xbox Series X i Series S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!