Już w tym tygodniu ruszy 1. sezon w Battlefield 2042 – twierdzi znany insider

Mikołaj Ciesielski
2022/06/06 12:45
0
0

Tom Henderson ujawnia, kiedy możemy spodziewać się nowości w najnowszej odsłonie serii Battlefield.

Już w tym tygodniu ruszy 1. sezon w Battlefield 2042 – twierdzi znany insider

Już w połowie maja DICE informowało, że 1. sezon zmagań w Battlefield 2042 rozpocznie się na początku bieżącego miesiąca. Deweloperzy wciąż nie podali jednak konkretnej daty ani nie podzielili się szczegółami na temat nowej zawartości. Z pomocą przychodzi Tom Henderson, znany branżowy insider i dziennikarz, który twierdzi, że pierwszy sezon rozgrywek w najnowszej odsłonie serii Battlefield rozpocznie się już 9 czerwca, czyli w najbliższy czwartek.

To jednak nie koniec informacji, którymi Henderson podzielił się na łamach serwisu Try Hard Guides. Insider zdradził bowiem, że jutro – 7 czerwca – około godziny 17:00 deweloperzy ze studia DICE opublikują trzy zwiastuny, przedstawiające zawartość, która trafi do Battlefield 2042 wraz ze startem pierwszego sezonu. Jeden z materiałów ma być poświęcony nowej postaci, którą według niedawnych doniesień jest polska operatorka – Ewelina Lis.

Kilka minut po opublikowaniu zwiastunów do sieci mają natomiast trafić materiały przygotowane przez streamerów oraz youtuberów, którzy podzielą się swoimi wrażeniami z przedpremierowej wersji pierwszego sezonu.

Oczywiście doniesienia Hendersona nie doczekały się komentarza ze strony Electronic Arts oraz deweloperów ze studia DICE. Na ten moment nie pozostaje nam więc nic innego, jak cierpliwie czekać na rzekomą prezentację nowej zawartości, która – jak wspomnieliśmy wyżej – ma odbyć się już jutro około godziny 17:00.

Na koniec przypomnijmy, że Battlefield 2042 jest dostępny na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia DICE, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Battlefield 2042. Jedno słowo: Rozczarowanie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!