W Project Wunderwaffe zbudujemy bazę dla Niemców w II WŚ. Udostępniono demo

DK
2022/06/13 22:45
0
0

Będzie można też skonstruować osobistą bombę atomową.

Wydarzenie Steam Next Fest 2022 właśnie się rozpoczęło i potrwa do 20 czerwca. W trakcie akcji na platformie Valve wypróbujemy mnóstwo ciekawych wersji demonstracyjnych gier. Jedną z takowych jest produkcja warszawskiego studia Gameparic, czyli Project Wunderwaffe.

Tytuł przenosi nas do czasów II wojny światowej. Konflikt zmierza ku końcowi, a po niemieckim splendorze nie zostało już nic – kres III Rzeszy nieuchronnie nadchodzi. Naszym zadaniem jest wybudowanie bazy wojskowej dla Niemiec i wyprodukowanie broni, która zmieni losy wojny i całego świata. Na stronie gry na Steamie czytamy:

Sieć podziemnych korytarzy i pomieszczeń o specjalnym przeznaczeniu musi sprawnie działać. Doprowadź do nich wodę i prąd. Wydobywaj surowce, łam szyfry, rozwijaj drzewko technologiczne i współpracuj ze szpiegami. Konstruuj i produkuj broń oraz wynalazki. Twoi żołnierze właśnie na to czekają! Kontroluj marsz wrogich ci wojsk i zyskaj czas na ukończenie projektu. Werbuj w swoje szeregi najlepszych naukowców, szpiegów i agentów, którzy dostarczą ci kluczowe informacje. W Projekcie Wunderwaffe zbudujesz broń, o której świat jeszcze nie słyszał!

GramTV przedstawia:

Jak sugeruje opis, dzieje się tu dużo. Zainteresowanych wersją demonstracyjną odsyłamy na stronę Project Wunderwaffe na Steamie. Warto wspomnieć, że demo nie gości tam na stałe – jest dostępne do ogrania tylko od dziś do 20 czerwca. Natomiast poniżej publikujemy trailer, którym wydawca PlayWay podzielił się dziś z internautami na YouTube.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!