Star Wars: KOTOR Remake – do prac nad grą dołączyło doświadczone studio

Mikołaj Ciesielski
2022/05/21 11:00
0
0

Deweloperzy ze studia Aspyr mogą liczyć na wsparcie uznanego zespołu.

Star Wars: KOTOR Remake – do prac nad grą dołączyło doświadczone studio

Na wrześniowym PlayStation Showcase doczekaliśmy się zapowiedzi Star Wars: KOTOR Remake. Jeśli martwi Was brak nowych informacji na temat gry, to być może uspokoi Was wiadomość, którą na ostatnim sprawozdaniu finansowym przekazali przedstawiciele Embracer Group. Okazuje się bowiem, że studio Aspyr może liczyć na wsparcie doświadczonego zespołu. W pracach nad odświeżoną wersją KOTOR-a pomogą deweloperzy ze Saber Interactive.

Aspyr dołożyło wszelkich starań, aby [Star Wars: KOTOR Remake – dop. red.] był najlepszą grą, jaką mogą stworzyć. Kiedy przejmowaliśmy studio, od początku wiedzieliśmy, że będą potrzebować naszej pomocy, a Saber Interactive ma ogromne doświadczenie w tworzeniu tego typu produkcji” – powiedział Matthew Karch, jeden z członków zarządu Embracer Group (dzięki VGC).

Jesteśmy przekonani, że gra będzie fantastyczna, ale jest to naprawdę ogromna produkcja, a tego typu projekty wymagają wiele wysiłku i dużo czasu, by się udały. Zwłaszcza, że jest to bardzo stary tytuł, w którym sporo elementów trzeba stworzyć w zasadzie od zera” – dodał Karch.

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars: KOTOR Remake zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5. Sony zadbało jednak jedynie o czasową ekskluzywność, dlatego możemy spodziewać się, że tytuł z czasem pojawi się również na Xbox Series X/S. Na ten moment nie znamy jednak nawet przybliżonej daty premiery gry.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!