W Park Beyond zbudujemy własny park rozrywki. Zobaczcie pierwszy zwiastun gry

Mikołaj Ciesielski
2021/08/26 09:30

Nowa produkcja twórców Tropico 6 ma zadebiutować na rynku w przyszłym roku.

W Park Beyond zbudujemy własny park rozrywki. Zobaczcie pierwszy zwiastun gry

W trakcie wczorajszego gamescom Opening Night Live firma Bandai Namco zapowiedziała Park Beyond, które pozwoli nam stworzyć własny park rozrywki. Tytuł zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na rynku w 2022 roku. Nie poznaliśmy jednak dokładnej daty premiery. Warto również wspomnieć, że za produkcję odpowiada studio Limbic Entertainment, które na swoim koncie ma m.in. Tropico 6. Tymczasem rzućcie okiem na pierwszy zwiastun, który znajdziecie na dole wiadomości.

Wciel się w wizjonerskiego architekta zatrudnionego przez zmagającą się z problemami firmę i stwórz oszałamiające parki rozrywki. Zbuduj kolejki, o których zawsze marzyłeś, ale które nie mogłyby istnieć w rzeczywistości. Połącz siły z Philem, entuzjastycznym weteranem parku, Izzy, surową, ale przyjazną dyrektor, oraz wieloma innymi barwnymi i pełnymi pasji postaciami, aby stworzyć odnoszącą sukcesy i dochodową sieć parków rozrywki – czytamy w opisie gry na stronie wydawcy.

GramTV przedstawia:

Park Beyond oprócz trybu swobodnego zaoferuje także kampanię fabularną, która będzie stanowić swoisty samouczek i zaznajomi nas z najważniejszymi mechanikami produkcji Limbic Entertainment. Deweloperzy podkreślają, że do dyspozycji graczy oddane zostanie zaawansowane narzędzie do tworzenia kolejek górskich, które pozwoli wykreować unikalne rollercoastery.

Użytkownicy będą musieli też dbać o zadowolenie klientów. W trakcie rozgrywki niezbędne okaże się śledzenie panujących trendów, dbanie o odpowiedni marketing, rozbudowywanie parku o nowe atrakcje, a także rekrutację i umiejętne zarządzanie personelem. Pomocne okażą się listy życzeń odwiedzających, dzięki którym dowiemy się, czego oczekują od nas klienci.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!