W Dead Rising Deluxe Remaster nie zabraknie oryginalnej ścieżki dźwiękowej

Mikołaj Ciesielski
2024/07/09 10:00
0
0

Capcom ma dobre wieści dla fanów produkcji z 2006 roku.

Kilka dni temu informowaliśmy, że aktor głosowy wcielający się w postać Franka Westa w Dead Rising nie otrzymał propozycji wystąpienia w odświeżonej wersji. Część fanów z pewnością zastanawia się natomiast, jaki los czeka oryginalną ścieżkę dźwiękową. Na szczęście okazuje się, że w tej kwestii Capcom ma bardzo dobre wieści dla miłośników produkcji z 2006 roku.

Dead Rising Deluxe Remaster
Dead Rising Deluxe Remaster

Capcom ma dobre wieści dla fanów ścieżki dźwiękowej z oryginalnego Dead Rising

Ścieżka dźwiękowa Dead Rising z 2006 roku ma wielu fanów. W soundtrack wspomnianej produkcji nie brakuje bowiem licencjonowanych utworów, co stanowi niekiedy problem w momencie, gdy dana gra otrzymuje nowe wydanie. Capcom zapewnia jednak, że miłośnicy przygód Franka Westa nie mają powodów do obaw.

GramTV przedstawia:

W oświadczeniu przesłanym redakcji VG24/7 firma Capcom poinformowała bowiem, że „licencjonowana muzyka powróci” w Dead Rising Deluxe Remaster. Wydawca nie podzielił się jednak listą utworów. Zainteresowanym pozostaje czekać na kolejne szczegóły i mieć nadzieję, że remaster zaoferuje dokładnie taką samą ścieżkę dźwiękową, co oryginał z 2006 roku.

Na koniec warto przypomnieć, że Dead Rising Deluxe Remaster ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S już 19 września 2024 roku. Zainteresowanych zachęcamy także do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi odświeżonej wersji przygód Franka Westa na PC.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!