Victoria 3 miała zadebiutować w usłudze PC Game Pass, ale Paradox zmienił plany

Mikołaj Ciesielski
2022/09/01 10:15

Nadchodząca odsłona kultowej serii strategii historycznych dostępna będzie wyłącznie na Steam.

Victoria 3 miała zadebiutować w usłudze PC Game Pass, ale Paradox zmienił plany

Przedwczoraj poznaliśmy dokładną datę premiery gry Victoria 3, czyli nowej odsłony kultowej serii strategii historycznych. Zgodnie z ubiegłorocznymi zapowiedziami produkcja studia Paradox w dniu swojego debiutu miała pojawić się również w usłudze PC Game Pass. Okazuje się jednak, że szwedzki wydawca zmienił plany.

Victoria 3 nie pojawi się w dniu premiery w usłudze PC Game Pass.

W dniu premiery gra będzie dostępna wyłącznie na Steam. Po rozmowach z naszymi partnerami zdecydowaliśmy, że Victoria 3 nie pojawi się w usłudze PC Game Pass i Microsoft Store – czytamy w komunikacie opublikowanym na oficjalnym forum.

Szwedzki wydawca podkreślił, że w ramach usługi Microsoftu gracze mogą cieszyć się innymi „epickimi strategiami” studia Paradox. Jednocześnie firma zapewniła również, że w przyszłości zamierza kontynuować swoją współpracę z gigantem z Redmond.

Na koniec przypomnijmy, że Victoria 3 zadebiutuje na komputerach osobistych 25 października bieżącego roku. Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe na platformie Steam. Zachęcamy także do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi gry pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!