Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 na rozgrywce. Zobaczcie nowy gameplay

Mikołaj Ciesielski
2024/02/01 14:50
3
0

Zgodnie z obietnicą The Chineese Room opublikowało nieco bardziej szczegółową prezentację nadchodzącej kontynuacji kultowego RPG-a z 2004 roku.

Na początku grudnia twórcy Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 przedstawili czwarty wampirzy klan. Deweloperzy ze studia The Chineese Room zapowiadali wówczas również, że w na początku 2024 roku wspomniana produkcja doczeka się nieco bardziej szczegółowej prezentacji. Okazuje się, że zespół nie rzucał słów na wiatr. Wczoraj do sieci trafił bowiem obszerny materiał wideo poświęcony nadchodzącej kontynuacji kultowego RPG-a z 2004 roku.

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 na rozgrywce. Zobaczcie nowy gameplay

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 z obszerną prezentacją. The Chineese Room pokazuje nowe fragmenty rozgrywki

W materiale udostępnionym przez The Chineese Room możemy przyjrzeć się umiejętnościom postaci należącej do Brujah. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami członków wspomnianego klanu wyróżnia nadnaturalna siła oraz szybkość. W zaprezentowanych przez deweloperów fragmentach rozgrywki nie brakuje natomiast krwawych starć z oponentami.

Zgodnie z przekazanymi informacjami The Chineese Room zdecydowało się pokazać fragment jednej z początkowych misji. W materiale mogą pojawić się fabularne spoilery, ale zostały one odpowiednio oznaczone przez twórców. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i sprawdźcie sami, jak Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 prezentuje się w akcji.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Wspomniana produkcja ma zadebiutować na wymienionych platformach jesienią 2024 roku. Dokładna data premiery gry wciąż nie jest jednak znana.

Komentarze
3
MisioKGB
Gramowicz
01/02/2024 19:13

Nie no bieda, oni chyba nigdy w oryginalnego Bloodlines nie grali.

Yarod
Gramowicz
01/02/2024 18:31

Ogólnie klimat spoko ale to co mnie uderzyło to bardzo niska jakość animacji twarzy podczas rozmów, jak na grę która powstaje tyle lat to myślałem że jednak postarają się o lepsza technologię

Silverburg
Gramowicz
01/02/2024 15:53

Nosferatu wygląda fajnie, ale gameplay jakoś mnie nie przekonuje. Poza tym zestaw pokazanych dyscyplin na gameplayu... taumaturgia (zakładam, że telekineza na ~5.30, to taumaturgiczna śćieżka rego motus) i akcecelracja się nie zgrywają z obrazem typowego Tremera. Z drugiej strony to gra komputerowa, nie musi się w 100% trzymać zasad "papierowego" rpg.
Trwa Wczytywanie