Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 jednak wciąż powstaje. Paradox ocknął się po długim milczeniu

Krzysztof Żołyński
2023/06/08 13:00
0
0

Po bardzo długim milczeniu Paradox przekazał informacje na temat swojej mocno opóźnionej gry Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2.

Paradox Interactive umieścił kilka zrzutów ekranu na swojej stronie Steam i zapewnił fanów, że wciąż pracuje nad grą i będzie miał więcej informacji – być może nawet datę premiery tej jesieni. Po bardzo długiej przerwie, w zeszłym tygodniu ujawniono okładkę. Firma przyznała, że minęło dużo czasu od ostatniej aktualizacji dla społeczności i że niektórzy fani, którzy dawno temu zamówili grę w przedsprzedaży, mogą nie być zbyt zadowoleni z opóźnień i ciszy w eterze.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 jednak wciąż powstaje. Paradox ocknął się po długim milczeniu

Paradox zapewnia, że wciąż pracuje nad grą i we wrześniu będzie miał więcej do pokazania. W międzyczasie zaoferował opcjonalny zwrot pieniędzy klientom z cyfrowymi zamówieniami w przedsprzedaży. Dodatkowo ci, którzy zamówili w przedsprzedaży kopie fizyczne, w tym Edycję Kolekcjonerską, otrzymają automatyczne zwroty.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 to już 20 lat opóźnienia!

Paradox twierdzi, że anuluje fizyczne zamówienia, ponieważ chce zaktualizować wszystkie edycje, aby zapewnić graczom „najlepszą możliwą zawartość”. Chociaż nie określono, co zmieni się w przypadku fizycznych dysków, FAQ gry wskazuje, że Paradox chce zawrzeć więcej bonusów w egzemplarzach pudełkowych. Zwrot pieniędzy powoduje naciśnięcie przycisku resetowania, co pozwala ponownie wybrać wersję po ogłoszeniu nowych wydań lub w ogóle nie kupować gry.

GramTV przedstawia:

Opóźnienie jest gigantyczne, bo fani czekają na kontynuację prawie 20 lat! Kiedy już w końcu się ukaże, Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 powinno być dostępne na PC, PS4, PS5, Xboxa One i konsole Xbox Series.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!