Vampire Survivors – aktualizacja 1.3.0 zaprezentowana na specjalnym trailerze

Jakub Smolak
2023/02/08 08:40

Update trafi do gry już jutro!

Vampire Survivors to tytuł, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Gra przebojem zdobyła serca graczy, co przełożyło się na jej ogromną popularność. Równie głośno było o wydanym w połowie stycznia DLC – Moonspell. Dodatek został doceniony przez zebraną wokół tytułu społeczność. Już jutro gra studia poncle doczeka się aktualizacji, która wprowadzi kilka nowości. Część z nich zaprezentowana została na specjalnym trailerze. Wideo znajdziecie poniżej, ale uprzedzam, że sami twórcy oznaczyli materiał jako „spoilers”.

Vampire Survivors – aktualizacja 1.3.0 zaprezentowana na specjalnym trailerze

Co nowego w Vampire Survivors?

Aktualizacja oznaczona numerem 1.3.0 zostanie udostępniona graczom 9 lutego i będzie zawierać trzy nowe osiągnięcia, dodatkową mapę wyzwań oraz dwie kolejne relikwie, z którymi wiązać się będzie „coś specjalnego”. Jeśli graliście w Vampire Survivors, to wiecie, że jej autorom nie brakuje szalonych pomysłów.

Warto wspomnieć, że aktualizacja zawita na wszystkich platformach. Obecnie Vampire Survivors jest dostępne na PC, konsolach Xbox oraz urządzeniach mobilnych działających w oparciu o systemy Android i iOS.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!