Valheim na nowym zwiastunie z wersji na konsole Xbox. Znamy datę premiery

Mikołaj Ciesielski
2023/02/18 15:30

Wiemy, kiedy produkcja Iron Gate Studio zadebiutuje na konsolach Microsoftu.

Valheim na nowym zwiastunie z wersji na konsole Xbox. Znamy datę premiery

Podczas ostatniej rozmowy z inwestorami firma Embracer Group ujawniła wstępny termin premiery Valheim na konsolach Xbox. Tymczasem deweloperzy z Iron Gate Studio postanowili nie trzymać posiadaczy sprzętów Microsoftu zbyt długo w niepewności. W sieci pojawił się bowiem zwiastun, który potwierdził, kiedy dokładnie wspomniana produkcja ukaże się na Xbox One i Xbox Series X/S.

Valheim z marcową datą premiery na Xbox One i Xbox Series X/S

Zgodnie z przekazanymi informacjami premiera Valheim na Xbox One i Xbox Series X/S odbędzie się dokładnie 14 marca, czyli za niecały miesiąc. Produkcja Iron Gate Studio dostępna będzie na konsolach Microsoftu w ramach programu Xbox Game Preview (odpowiednik Steam Early Access). Tytuł wzbogaci również bibliotekę Xbox Game Pass.

Jak wspomnieliśmy wyżej, deweloperzy z Iron Gate Studio z okazji ujawnienia daty premiery konsolowej wersji Valheim opublikowali również nowy zwiastun. Materiał pozwala sprawdzić, jak produkcja będzie prezentować się na Xbox Series X/S. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Na koniec przypomnijmy, że Valheim dostępne jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych. Gra wciąż znajduje się we wczesnym dostępie, a deweloperzy z Iron Gate Studio regularnie rozwijają swoją produkcję o nowe elementy. Obecnie twórcy pracują m.in. nad nową lokacją, która jakiś czas temu doczekała się pierwszych informacji i materiałów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!