Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Valheim z nową krainą. Twórcy zapowiadają kolejne nowości

Wincenty Wawrzyniak
2023/01/17 21:00

Deweloperzy przygotowują kolejne nowości dla miłośników produkcji – nadchodzi zupełnie nowa kraina i nie tylko.

Przed końcem ubiegłego roku przedstawiciele studia Iron Gate udostępnili wyczekiwaną aktualizację do gry Valheim, która wprowadziła nowy region o nazwie Mistlands. Po dość krótkiej przerwie deweloperzy oznajmili, że aktualnie pracują nad kolejną lokacją. W najnowszym wpisie na platformie Steam omówiono plany rozwoju uwzględniające wspomniany biom.

Valheim z nową krainą. Twórcy zapowiadają kolejne nowości

Valheim z kolejnymi nowościami. Nowa kraina

Nowy biom otrzymał nazwę Popielne Ziemie (Ashlands). Ma to być coś w rodzaju wulkanicznej krainy umarłych, której ziemie przemierzać będą mroczne kreatury. Twórcy zaznaczają jednak, że projekt wciąż znajduje się na etapie preprodukcji – to oznacza, iż wiele może się jeszcze zmienić przed oficjalnym dodaniem lokacji do gry. Mamy jednak otrzymać znacznie więcej informacji oraz materiałów z produkcji; w najnowszym wpisie otrzymaliśmy pierwsze grafiki koncepcyjne.
Valheim z kolejnymi nowościami. Nowa kraina, Valheim z nową krainą. Twórcy zapowiadają kolejne nowości

Oprócz tego wspomniano o pozostałych nowościach, które powinny trafić niedługo do Valheim – przynajmniej przed premierą nowego biomu. W niedalekiej przyszłości gra ma ukazać się na konsolach Xbox Series X i Series S – wraz ze wsparciem funkcji cross-play. Deweloperzy zamierzają również dodać nowe zadania i postaci, dodatkowy poziom trudności, a także więcej odzieży.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Valheim zadebiutowało we wczesnym dostępie 2 lutego 2021 roku wyłącznie na komputerach osobistych w sklepie Steam.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!