V Rising wkrótce z zamkniętą betą. Wybrani gracze przetestują wampirzy survival

Mikołaj Ciesielski
2022/03/18 09:00

Deweloperzy ze Stunlock Studios opublikowali też zwiastun przypominający o nadchodzących testach.

V Rising wkrótce z zamkniętą betą. Wybrani gracze przetestują wampirzy survival

Zapowiedziane w maju ubiegłego roku V Rising już w przyszłym tygodniu doczeka się zamkniętych beta testów. Deweloperzy ze Stunlock Studios zaproszą wybranych graczy do przetestowania wampirzego survivalu, który szykuje się do premiery w programie Early Access na Steam. Beta rozpocznie się 23 marca i potrwa przez tydzień. Zainteresowani mogą zapisać do testów na oficjalnej stronie gry pod tym adresem.

W trakcie wydarzenia gracze będą mieli okazję sprawdzić zarówno tryb solo, jak i kooperację. Nie zabraknie też możliwości starć PVP. Podczas zamkniętej bety do dyspozycji użytkowników oddane zostaną także wszystkie cztery regiony, która mają pojawić się we wczesnym dostępie. Twórcy podkreślają, że spora część zawartości wciąż znajduje się w fazie rozwoju i będzie dodawana do gry, gdy ta pojawi się już w programie Early Access.

Na koniec przypomnijmy, że V Rising zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Niestety na ten moment nie znamy nawet przybliżonej daty premiery. Warto natomiast wspomnieć, że tytuł będzie grą survivalową w otwartym świecie, w której podczas zabawy gracze będą wcielać się w wampiry, budując przy tym własną potęgę i imperium. Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony produkcji na Steam.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!