V Rising wkrótce na PlayStation 5. Znamy datę premiery gry na konsolach Sony

Mikołaj Ciesielski
2024/05/21 08:00
0
0

Wampirzy survival już niedługo spróbuje podbić serca kolejnych graczy.

Niecałe dwa tygodnie temu V Rising zadebiutowało w pełnej wersji na PC. Już jakiś czas temu zapowiedziano, że wampirzy survival jeszcze w tym roku trafi również na PlayStation 5. Do tej pory brakowało jednak konkretów. Wczoraj natomiast w sieci pojawił się zwiastun, który ujawnił dokładną datę premiery produkcji Stunlock Studios na konsolach Sony.

V Rising wkrótce na PlayStation 5. Znamy datę premiery gry na konsolach Sony

Ujawniono datę premiery V Rising na konsolach PlayStation 5

Okazuje się, że V Rising zadebiutuje na PlayStation 5 już 11 czerwca 2024 roku, czyli za niecały miesiąc. Gra jest już dostępna w PlayStation Store, gdzie podstawowa wersja została wyceniona na 179 złotych. Zainteresowani mogą sięgnąć również po edycje Legacy of Castlevania oraz V Rising Complete Edition, które m.in. pozwolą rozpocząć rozgrywkę 5 dni przed oficjalną premierą.

Budzisz się po wielu stuleciach snu, twoje ciało jest słabe i spragnione krwi. Odkrywaj rozległy, otwarty świat pełny mrocznej fantastyki, ludzi, brutalności i co gorsza… zabójczego światła słonecznego. Zdobądź władzę i podbij świat żywych – czytamy w opisie gry w PlayStation Store.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że V Rising dostępne jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych. Jakiś czas temu poznaliśmy nowe wyniki sprzedaży produkcji Stunlock Studios. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy zwiastun i dajcie znać, czy zamierzacie zagrać we wspomniany tytuł na PlayStation 5.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!