Rewelacyjna sprzedaż wampirzego survivalu. V Rising wkrótce opuści wczesny dostęp

Patrycja Pietrowska
2024/04/08 09:35
0
0

Gra doczekała się również podwyżki ceny.

W połowie marca bieżącego roku poznaliśmy datę premiery pełnej wersji V Rising. Produkcja wkrótce opuści wczesny dostęp i jak się okazuje, właśnie zaliczyła znaczący kamień milowy. Twórcy podzielili się bowiem imponującym wynikiem sprzedażowym, który udało się osiągnąć w niecałe dwa lata od momentu premiery gry w Early Access.

Rewelacyjna sprzedaż wampirzego survivalu. V Rising wkrótce opuści wczesny dostęp

Sprzedaż V Rising przekroczyła 4 miliony egzemplarzy

Wampirzy survival dostępny jest w ramach Early Access od 17 maja 2022 roku. V Rising może pochwalić się bardzo dobrym odbiorem wśród użytkowników Steama – aż 88% z ponad 68 tysięcy opinii jest pozytywnych. Teraz deweloperzy ze Stunlock Studios chwalą się wynikiem sprzedażowym, jaki udało się osiągnąć od momentu premiery gry we wczesnym dostępie.

GramTV przedstawia:

Jak informują w mediach społecznościowych twórcy V Rising, gra sprzedała się już w liczbie 4 milionów egzemplarzy. Trzeba przyznać, że wynik może być powodem do dumy dla deweloperów, jednak wraz z nadciągającą premierą pełnej wersji gry nadeszła również spora podwyżka. Teraz, zamiast 71,99 zł, tytuł kosztuje bowiem na platformie Steam 161,99 zł.

Przebudź się jako wampir. Poluj na krew w pobliskich osadach, aby odzyskać siły i unikaj palącego słońca, aby przetrwać. Wznieś swój zamek i rozwijaj się w ciągle zmieniającym się otwartym świecie pełnym tajemnic. Zdobądź sojuszników online i podbij krainę żywych. – czytamy w opisie gry.

Na koniec przypomnijmy jeszcze, że V Rising dostępne jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych, a wczesny dostęp opuści 8 maja 2024 roku. W przyszłości wampirzy survival ma również trafić na konsole PlayStation 5.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!