V Rising – zobaczcie pierwsze fragmenty rozgrywki z wampirzego survivalu

Mikołaj Ciesielski
2021/09/16 09:15

Stunlock Studios zamierza wkrótce zaprosić graczy do testów beta.

V Rising – zobaczcie pierwsze fragmenty rozgrywki z wampirzego survivalu

Na początku maja zespół Stunlock Studios zapowiedział V Rising, czyli nową grę survivalową z otwartym światem, w której wcielimy się w wampira. Otrzymaliśmy wówczas pierwsze szczegóły, zrzuty ekranu oraz zwiastun. Zabrakło jednak fragmentów rozgrywki. Na szczęście deweloperzy postanowili zaspokoić ciekawość zainteresowanych graczy i opublikowali wczoraj pierwszy gameplay trailer swojej nadchodzącej produkcji. Możemy więc wreszcie sprawdzić, jak V Rising prezentuje się w akcji. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami gra Stunlock Studios pozwoli nam wcielić się w wampira, który budzi się osłabiony po stuleciach snu. Naszym głównym zadaniem jest odbudowa swojego zamku oraz przywrócenie bohaterowi dawnych sił i chwały. W tym celu będziemy przemierzać przygotowany przez twórców świat, pozyskiwać zasoby, napadać na ludzkie osady, by ugasić pragnienie, a także przemieniać mieszkańców w wampiry, by zbudować własne imperium.

Deweloperzy zapowiadają również, że gracze będą musieli strzec się promieni słonecznych, które potrafią najzwyczajniej w świecie spalić kierowaną przez nas postać na popiół. W V Rising nie zabraknie też walk z oponentami. W trakcie zabawy będziemy toczyć zarówno pojedynki PvP, jak i PvE. W grze mają pojawić się też funkcje społecznościowe, które pozwolą zaprosić do zabawy znajomych i stworzyć własny klan. Nic nie będzie stać także na przeszkodzie, by dołączyć do istniejących już grup.

V Rising zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Nie znamy jednak nawet przybliżonej daty premiery. Jeszcze w tym roku na platformie Steam mają za to odbyć się testy beta, do których zainteresowani mogą zgłosić się pod tym adresem. Tymczasem rzućcie okiem na pierwsze fragmenty rozgrywki i dajcie znać, czy zamierzacie sprawdzić produkcję Stunlock Studios.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!