Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Wysokiej jakości tekstury także dla Mass Effect Legendary Edition, dzieki modom

LM
2021/07/26 10:50

Twórca popularnych modyfikacji do trylogii Mass Effect postanowił nieco podrasować tekstury w Legendary Edition.

Wygląda na to, że nawet jeśli BioWare deklarowało ambitny reamster trylogii Mass Effect, to nie wszystkie oryginalne tekstury trafiły do Legendary Edition w wysokiej rozdzielczości. Tak przynajmniej twierdzi twórca popularnego moda ALOT do poszczególnych gier z serii, który postanowił przygotować stosownego moda również do kompletnego wydania. Jak łatwo zauważyć na załączonej poniżej galerii, modder CreeperLava ponownie wykonał kawał dobrej roboty i wyraźnie poprawił jakość dostępnych w grze tekstur.

 Wysokiej jakości tekstury także dla Mass Effect Legendary Edition, dzieki modom

Warto wspomnieć, że przez lata przeskalowane tekstury były jedyną szansą na zabawę ze zremasterowanym Mass Effect na PC. Mody były tak dobre, że Electronic Arts właśnie z nimi porównywało zmiany przygotowane z myślą o Legendary Edition. Jak widać, deweloperom nie wszędzie udało się dotrzeć z wysoką jakością, ale modderowi już tak. Zainteresowanych modem A Lot Of Textures (ALOT) zapraszamy pod ten adres.

GramTV przedstawia:

Mass Effect: Legendary Edition zadebiutowało 14 maja na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series. Naszą recenzję kolekcji znajdziecie tutaj.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!