Uwielbiana przez fanów postać pojawi się w Wiedźminie 4. Trwają castingi do roli

Radosław Krajewski
2023/06/06 14:00
1
0

Netflix prowadzi castingi do nowych postaci, które pojawią się w czwartym sezonie Wiedźmina.

Jeszcze w tym tygodniu dociekamy się pierwszego pełnego zwiastuna trzeciego sezonu Wiedźmina. Netflix ma ambitne plany wobec swojej franczyzy i oprócz czwartego oraz piątego sezonu, tym razem z Liamem Hemsworthem w roli głównej, powstaje również spin-off o Szczurach oraz animowany film, którego bohaterką będzie Essi Daven. Fani mogą więc spodziewać się wielu projektów z wiedźmińskiego świata, ale oczkiem w głowie Netflixa wciąż pozostaje główna seria o przygodach Geralta. Scenariusze do czwartego sezonu są niemal w całości gotowe i platforma rozpoczęła castingi do nowych ról, w tym ulubieńca fanów, Emiel Regis Rohellec Terzieff-Godefroy.

Uwielbiana przez fanów postać pojawi się w Wiedźminie 4. Trwają castingi do roli

Netflix poszukuje aktora do roli Regisa w Wiedźminie 4

Twórcy do roli wampira wyższego i nieocenionego cyrulika poszukują aktora po pięćdziesiątce lub sześćdziesiątce. W Regisa wcielić się znany hollywoodzki aktor, który może liczyć na dużą rolę w czwartym sezonie serialu, który zekranizuje powieść Chrzest ognia.

GramTV przedstawia:

Niestety żadne dodatkowe szczegóły nie są znane. Twórcy mają kilka miesięcy na znalezienie odpowiedniego odtwórcy roli Regina oraz Zoltana. Prace na planie nowych odcinków mają ruszyć już we wrześniu, nawet pomimo trwającego właśnie strajku scenarzystów.

Komentarze
1
Yarod
Gramowicz
06/06/2023 14:39

O matko, no i nawet tę postać zmasakrują :(