Usunięta funkcja odkryta w plikach Cyberpunka 2077. Modyfikacja ją przywraca

Radosław Krajewski
2022/02/12 10:00
1
0

Modderzy odnaleźli nową funkcję, która została usunięta przez CD Projekt RED przed premierą gry.

Usunięta funkcja odkryta w plikach Cyberpunka 2077. Modyfikacja ją przywracaCD Projekt RED przygotowuje się do wydania aktualizacji dla konsol nowej generacji do Cyberpunka 2077. Patch powinien pojawić się już w najbliższych tygodniach. Niedawno poznaliśmy rzekomą listę zmian, które łatka wprowadzi do gry. Niecierpliwi gracze za pomocą modyfikacji sami próbują stworzyć swoją wersję Cyberpunka 2077 nowej generacji. Okazuje się, że pracując nad modami, można natrafić na pliki gry, które zawierają usunięte funkcjonalności. Teraz fani postanowili ją przywrócić, wydając najnowszą modyfikację wprowadzającą walkę w pojazdach.

W kodzie gry pojawiła się funkcjonalność umożliwiająca graczowi używanie broni podczas jazdy. Wygląda na to, że została wyłączona, ale dzięki pewnym obejściom została w większości przywrócona. Gracz może teraz:

  • Wyposażyć i celować wszystkimi broniami dystansowymi podczas prowadzenia dowolnego pojazdu.
  • Wyposażyć się i używać broni białej podczas prowadzenia dowolnego pojazdu.
  • Używać inhalatorów i wstrzykiwaczy podczas jazdy, nawet bez broni.

GramTV przedstawia:

Autorzy modyfikacji zadbali również o liczne zmiany w systemie policji, który od premiery jest krytykowany przez graczy. Jedną z nich jest wzywanie wsparcia przez policjantów, które nie pojawia się już nagle za plecami bohatera, ale przyjeżdża w pojazdach i ściga gracza, gdy ten zacznie uciekać samochodem. Dodatkowo strzelanie do cywili i policjantów nie zwiększa liczby gwiazdek pościgu. Modyfikacja wprowadza również różną wytrzymałość dla każdego z pojazdów, tak, aby mniejsze pojazdy było można łatwiej zniszczyć, niż większe i lepiej opancerzone samochody.

Modyfikację nazwaną Vehicle Combat pobierzecie z tego miejsca. Na stronie znajdziecie również pełną listę zmian oraz instrukcję instalacji.

Komentarze
1
strannik
Gramowicz
12/02/2022 12:41

Najpierw to trzeba ocenzurować grę bo zbyt wulgarna.