Urocze Planet of Lana z datą premiery na PlayStation i Nintendo Switch

Mikołaj Ciesielski
2024/03/17 09:00
0
0

Produkcja studia Wishfully rusza na podbój kolejnych platform.

Już w połowie listopada zapowiedziano, że Planet of Lana, czyli ręcznie rysowana dwuwymiarowa platformówka, trafi na konsole PlayStation i Nintendo Switch. Wówczas poinformowano jednak tylko, że gra ukaże się wymienionych platformach wiosną 2024 roku. Teraz poznaliśmy natomiast dokładną datę premiery najnowszej produkcji studia Wishfully na sprzętach Sony i Nintendo.

Urocze Planet of Lana z datą premiery na PlayStation i Nintendo Switch

Ujawniono datę premiery Planet of Lana na PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch

Zgodnie z przekazanymi informacjami Planet of Lana zadebiutuje na PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch 16 kwietnia 2024 roku, a więc już za miesiąc. Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe w PlayStation Store i Nintendo eShop. Wydawca opublikował też nowy zwiastun, który znajdziecie na dole wiadomości.

Planeta, na której panowała niegdyś niezachwiana równowaga między ludźmi, naturą i zwierzętami, przeistoczyła się. Rosnąca od setek lat niezgoda przybrała formę bezdusznej armii. Ale to nie jest opowieść o wojnie, tylko pięknej, tętniącej życiem planecie i podróży mającej na celu jej zachowanie – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Planet of Lana dostępne jest obecnie wyłącznie na PC oraz konsolach Xbox i Xbox Series X/S. Od momentu swojej premiery produkcja studia Wishfully znajduje się również w bibliotece Xbox Game Pass. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Planet of Lana – pięknie i płytko.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!