Urocze pirackie RPG w stylu Stardew Valley zadebiutowało w ramach wczesnego dostępu

Patrycja Pietrowska
2024/05/19 17:00
0
0

Seablip jest dziełem solowego dewelopera.

Jakiś czas temu twórcy Sea of Thieves pochwalili się liczbą graczy, która bawiła się przy pirackiej produkcji. Miłośnicy tej popularnej tematyki mogą jednak zwrócić swoją uwagę na kolejny, niezależny tytuł, który zadebiutował właśnie w ramach wczesnego dostępu. Mowa o Seablip – pixel-artowej produkcji, która przywodzi na myśl gry takie jak Stardew Valley czy Terraria.

Urocze pirackie RPG w stylu Stardew Valley zadebiutowało w ramach wczesnego dostępu

Premiera Seablip we wczesnym dostępie. Gra RPG w stylu Stardew Valley

Seablip jest dziełem solowego dewelopera, który niedawno oddał w ręce graczy swój projekt w ramach wczesnego dostępu. Tytuł charakteryzujący się pixel-artową grafiką może przypominać gry w stylu Stardew Valley i oferuje otwarty świat wraz z wieloma wyspami do odkrycia. Zadaniem graczy jest natomiast plądrowanie i zatapianie statków przeciwników i dążenie do pirackiej potęgi.

Tytuł oferuje między innymi możliwość ulepszania statku, a także eksperymentowania z łączeniem różnych żywiołów. Zainteresowani mogą również zatrudniać marynarzy, walczyć z wrogami czy brać udział w różnego rodzaju mini-grach, których ma pojawić się więcej wraz z rozwojem Seablip. Głównym celem jest jednak pokonanie wszystkich bossów.

Przejdź od skromnych początków do budzącego strach kapitana piratów w tej morskiej przygodzie w otwartym świecie! Zwiększ swoją reputację, podejmując się zleceń, ulepszaj swój statek, zatrudniaj załogę i szukaj skarbów lub po prostu wybierz się na ryby! – głosi opis gry.

GramTV przedstawia:

Seablip trafiło na rynek 17 maja 2024 roku. Gra zadebiutowała w ramach wczesnego dostępu na platformie Steam, gdzie do 24 maja zakupimy tytuł z 10% zniżką.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!