Pierwszy zwiastun filmowego Uncharted wyciekł do sieci na dzień przed premierą

Radosław Krajewski
2021/10/20 21:31
1
0

Sony nie upilnowało nadchodzącego zwiastuna do filmowej adaptacji Uncharted i materiał pojawił się już w sieci.

Już jutro Sony Pictures zaprezentuje światu pierwszą oficjalną zapowiedź filmowej wersji Uncharted. Jednak ktoś w wytwórni nie zdołał upilnować materiału i czterdziestosekundowy zwiastun trafił już do sieci. Pojawiające się w internecie kopie są słabej jakości, ale pokazują kilka fragmentów wprost z filmu, w tym efektowną scenę akcji inspirowaną trzecimi przygodami Nathana Drake’a, a także urywek walki z udziałem Sully’ego granego przez Marka Wahlberga. Wyciek nie pokazuje jednak pełnego zwiastuna, który jutro prawdopodobnie trafi do sieci, więc z pewnością warto będzie zobaczyć pełną zapowiedź Uncharted.Pierwszy zwiastun filmowego Uncharted wyciekł do sieci na dzień przed premierąFilmowa wersja Uncharted nie będzie adaptacją historii znanej z gier, ale zupełnie nową opowieścią, rozgrywającą się na wiele lat przed pierwszą odsłoną cyklu. Twórcy chcą rozbudować uniwersum, pokazując jak młody Nathan Drake, stał się tym bohaterem, którego pokochały miliony graczy na całym świecie.

Za kamerą Uncharted stanął Ruben Fleischer, reżyser dwóch części Zombieland oraz Venoma. Oprócz Toma Hollanda i Marka Wahlberga w obsadzie zobaczymy: Antonio Banderasa, Sophię Taylor Ali i Tati Gabriellę. Uncharted zadebiutuje w kinach 11 lutego 2022 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Wyciek zwiastuna można również obejrzeć na tej stronie.

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
21/10/2021 11:43

Tom nadal wygląda i brzmi jak dzieciak, a nie jak mężczyzna. Rozumiem, że taka jego uroda i tak mu już pewnie zostanie, ale w takim razie czy nie powinni lepiej dobrać odtwórcy głównej roli?

Rozumiem, że "nowoczesny świat" zmierza w lewo więc wygląd nie był najważniejszy, na co - jak zwykle - bardzo chętnie podam pierwszy lepszy przykład z życia wzięty: Tom Holland jako Wiedźmin Geralt.

Że co? Że Geralt jest dokładnie opisany w książce, więc Tom nie pasuje, a Uncharted to tylko adaptacja gry? Tak. I postać stworzona w grze to jedyne źródło informacji dla dobierających obsadę. Nie ma książkowych opisów wyglądu. Ale wszyscy mają oczy i uszy.