Uncharted na długim fragmencie. Zobacz sam początek filmu z Tomem Hollandem

Radosław Krajewski
2022/03/29 13:50
0
0

Sony Pictures udostępniło pierwsze dziesięć minut filmu w ramach promocji wydania na VOD i nośnikach fizycznych.

Filmowa wersja Uncharted po kilkunastu latach zadebiutowała w kinach w lutym bieżącego roku. Produkcja zarobiła na całym świecie 357 milionów dolarów, stając się jednym z najbardziej dochodowych filmów 2022 roku. Również decydenci Sony Pictures byli zadowoleni z osiągniętych przez produkcję wyników i błyskawicznie zapowiedzieli drugą część. Uncharted już w przyszłym miesiącu trafi do serwisów VOD, a w maju na nośnikach fizycznych i z tej okazji studio wypuściło nowy materiał, będący pierwszymi dziesięcioma minutami filmu.

Uncharted na długim fragmencie. Zobacz sam początek filmu z Tomem Hollandem

Na poniższym fragmencie możemy zobaczyć słynną scenę znaną ze zwiastunów, w którym Nathan Drake, grany przez Toma Hollanda, budzi się nagle przyczepiony do jednej ze skrzyń zwisających z lecącego samolotu. Następnie akcja cofa się o piętnaście lat, gdzie młody bohater, wraz ze swoim starszym bratem Samem, włamują się do posiadłości w poszukiwaniu mapy ze słynną wyprawą Ferdynanda Magellana.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Uncharted jest Ruben Fleischer, twórca dwóch części Zombieland oraz pierwszej odsłony Venoma. W obsadzie znaleźli się: Tom Holland, Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Sophia Ali oraz Tati Gabriella. Film na polskich ekranach zadebiutował 18 lutego 2022 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!