Uncharted: Legacy of Thieves Collection – poznaliśmy rozmiar gry na PS5

Mikołaj Ciesielski
2021/12/08 10:00

Wiemy też, kiedy posiadacze najnowszej konsoli Sony będą mogli rozpocząć pobieranie niezbędnych plików.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection – poznaliśmy rozmiar gry na PS5

Wczoraj Sony ujawniło datę premiery oraz cenę Uncharted: Legacy of Thieves Collection w wersji na PlayStation 5. Tymczasem w sieci pojawiły się informacje dotyczące rozmiaru wspomnianego zestawu zawierającego odświeżone wersje Uncharted 4: Kres Złodzieja i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Dowiedzieliśmy się także, kiedy posiadacze najnowszej konsoli Sony będą mogli rozpocząć pobieranie plików niezbędnych do uruchomienia tytułu.

Zgodnie z informacjami opublikowanymi na profilu PlayStation Game Size na Twitterze na Uncharted: Legacy of Thieves Collection w wersji na konsolę PlayStation 5 będzie wymagać 89.911 GB wolnej przestrzeni. Warto jednak pamiętać, że podana wartość nie uwzględnia premierowej aktualizacji. Niewykluczone więc, że day-one patch sprawi, że kolekcja zawierające odświeżone wersje Uncharted 4 i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo będzie potrzebowała nieco więcej miejsca na dysku twardym.

Profil PlayStation Game Size ujawnił również, kiedy posiadacze najnowszej konsoli Sony będą mogli pobrać pliki niezbędne do uruchomienia gry. Okazuje się, że pre-load ruszy 21 stycznia, czyli dokładnie tydzień przed premierą.

Na koniec przypomnijmy, że Uncharted: Legacy of Thieves Collection zadebiutuje na PlayStation 5 28 stycznia 2022 roku. W przyszłym roku kolekcja ma także pojawić się na komputerach osobistych. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery pecetowej wersji. Nie wiemy też, na jakie usprawnienia i funkcje będą mogli liczyć użytkownicy PC.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!