Uma Thurman i Samuel L. Jackson w czarnej komedii The Kill Room. Jest nowy zwiastun

Krzysztof Żołyński
2023/09/21 15:10
0
0

Shout Studios zaprezentowało drugi zwiastun zwariowanej, czarnej komedii The Kill Room, w której zagrają Uma Thurman, Samuel L. Jackson i Joe Manganiello.

Zapowiada się kawał niebanalnego widowiska, nasyconego sporą dawką humoru. Świetnie, że Thurman i Jackson znowu pojawią się razem na ekranie. Pierwszy zwiastun mogliśmy oglądać w kwietniu, a ponieważ premiera już coraz bliżej, producenci postanowili przypomnieć o swoim dziele drugą zapowiedzią.

Uma Thurman i Samuel L. Jackson w czarnej komedii The Kill Room. Jest nowy zwiastun

Film opowiada losy płatnego zabójcy (Manganiello), jego szefa (Jackson), handlarza dziełami sztuki (Thurman) i ich planu prania brudnych pieniędzy, który przypadkowo zmienia z dnia na dzień zabójcę w awangardową sensację.

The Kill Room jest dziełem scenarzysty Jonathana Jacobsona i reżysera Nicola Paone'a (Święto przyjaciół). W obsadzie znaleźli się także Debi Mazar, Dree Hemingway (Jednorożec, Starlet), Amy Keum (Honor Society, Evil) i Candy Buckley (Rzadkie przedmioty). W filmie występują również Larry Pine (Succession, The Royal Tenenbaums), Jennifer Kim (Mozart w dżungli, Dziedzictwo Bourne'a), Matthew Maher (Air, Captain Marvel), Tom Pecinka (The Survivalist) i Alexander Sokovikov (For All Mankind, The Americans).

GramTV przedstawia:

Film trafi do kin w USA 29 września 2023 roku.

Drugi zwiastun The Kill Room

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!