Ubisoft+ za darmo przez tydzień. Ubisoft zachęca graczy do sprawdzenia usługi

Mikołaj Ciesielski
2022/04/13 14:00

W ofercie znajdziemy ponad 100 produkcji z portfolio francuskiego dewelopera.

Ubisoft+ za darmo przez tydzień. Ubisoft zachęca graczy do sprawdzenia usługi

Jeśli zastanawiacie się, czy warto zainwestować swój czas i pieniądze w usługę Ubisoft+, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Francuski deweloper przygotował specjalną ofertę, dzięki której użytkownicy komputerów mogą skorzystać z darmowego, tygodniowego okresu próbnego. Zainteresowani muszą jedynie udać się pod ten adres, wybrać jeden z dwóch pakietów, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Oferta pozwalająca przetestować Ubisoft+ bez dodatkowych kosztów będzie dostępna do 11 maja i skierowana jest wyłącznie do nowych abonentów. W ramach usługi gracze otrzymują dostęp do ponad 100 produkcji z portfolio Ubisoftu, a także do rozszerzeń i przepustek sezonowych konkretnych tytułów. Miesięczny koszt subskrypcji to 59,90 PLN. Na ten moment Ubisoft+ dostępne jest wyłącznie na komputerach osobistych.

Warto jednak podkreślić, że Ubisoft+ zmierza również na konsole Xbox, o czym poinformowano w styczniu bieżącego roku. Niestety na ten moment nie wiemy, kiedy usługa francuskiej firmy zadebiutuje na sprzętach Microsoftu. Należy natomiast zaznaczyć, że w przeciwieństwie do EA Play, Ubisoft+ nie będzie częścią Xbox Game Pass Ultimate, a zupełnie odrębną subskrypcją.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!