Ubisoft wyda 10 gier w tym roku fiskalnym. Firma wspomina o „dużej” produkcji

Mikołaj Ciesielski
2023/07/21 14:25
0
0

Czyżby chodziło o Star Wars Outlaws?

W najbliższym czasie gracze nie będą mogli narzekać na brak nowych gier od Ubisoftu. Już we wrześniu ukaże się The Crew Motorfest, w październiku zadebiutują natomiast Assassin’s Creed Mirage i Just Dance 24, a nieco później – bo na początku grudnia – do sprzedaży trafi Avatar: Frontiers of Pandora. Francuska firma szykuje jednak znacznie więcej atrakcji, ponieważ do końca marca 2024 roku zamierza dostarczyć na rynek łącznie aż 10 produkcji.

Ubisoft wyda 10 gier w tym roku fiskalnym. Firma wspomina o „dużej” produkcji

Ubisoft zamierza wydać 10 gier do końca marca 2024 roku

O swoich planach Ubisoft poinformował w ostatnim raporcie finansowym. Jeszcze w tym roku fiskalnym francuska firma zamierza wydać wspomniane The Crew Motorfest, Assassin’s Creed Mirage, Just Dance 2024 i Avatar Frontiers of Pandora, a także takie tytuły jak Rainbow Six Mobile, The Division Resurgence, Prince of Persia The Lost Crown, Skull & Bones oraz XDefiant. Nietrudno policzyć, że wymieniono jedynie 9 z 10 zaplanowanych tytułów.

GramTV przedstawia:

W raporcie finansowym Ubisoft zapowiada bowiem, że do końca marca 2024 zamierza wydać „jeszcze jedną dużą grę”. Francuska firma nie ujawniła, o jakiej konkretnie produkcji mowa. Niewykluczone jednak, że może chodzić o Star Wars Outlaws, które – zgodnie z zapowiedziami – ma ukazać się w 2024 roku.

Istnieje również prawdopodobieństwo, że Ubisoft ma w zanadrzu jeszcze jedną grę, która do tej pory nie doczekała się zapowiedzi. Na ten moment nie pozostaje nam jednak nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne informacje ze strony francuskiej firmy.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!