Ubisoft Forward: Netflix pracuje nad aktorskim serialem Assassin’s Creed

Radosław Krajewski
2022/09/10 23:30

Ubisoft oficjalnie potwierdził prace nad kilkoma serialami o asasynach.

Assassin’s Creed doczeka się kolejnej ekranizacji. Ubisoft potwierdził wcześniejsze doniesienia, że Netflix przeniesie serię o asasynach na mały ekran. Co najciekawsze, umowa obejmuje wiele różnych serii, więc możemy spodziewać się stworzenia asasyńskiego uniwersum na platformie. Pierwsza z produkcji będzie aktorskim serialem, który będzie ciężko zaszufladkować do jednego gatunku. Firma pracuje również nad innymi produkcjami, w tym serialem animowanym. Seria doczeka się również anime. Prace nad aktorską wersją jeszcze się nie rozpoczęły i obecnie poszukiwany jest showrunner, który przejmie stery nad projektem. Potwierdzono, że Jason Altman i Danielle Kreinik z Ubisoft Film & Television będą producentami wykonawczymi.

Ubisoft Forward: Netflix pracuje nad aktorskim serialem Assassin’s Creed

Przez ponad 10 lat miliony fanów na całym świecie pomogły zmienić markę Assassin’s Creed w kultową serię. Cieszymy się, że możemy stworzyć ekranizację Assassin’s Creed z Netflixem i nie możemy się doczekać opracowania kolejnej sagi w uniwersum Assassin’s Creed – powiedział Jason Altman, szef Ubisoft Film & Television.

GramTV przedstawia:

Ponadto Ubisoft zapowiedział szerszą współpracę z Netflixem, na mocy której powstaną aż trzy ekskluzywne gry dla Netflix Games. Jedną z nich będzie zupełnie nowa mobilna odsłona serii Assassin’s Creed. Pozostałymi tytułami są Valiant Hearts 2 oraz Mighty Quest.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
11/09/2022 21:38

Super. Proponuję Elliot Page w roli głównej.