The Division: Heartland na zwiastunie. Ubisoft zaprasza do testów produkcji

Maria Wawrzyniak
2022/09/11 14:45

Udostępniony podczas wydarzenia Ubisoft Forward materiał przypomina o nadchodzących zamkniętych testach darmowej gry.

Ubisoft postanowił przypomnieć o grze Tom Clancy’s The Division: Heartland poprzez nowy materiał, który zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapisywania się do zamkniętych testów. Gracze, którzy chcą wziąć w nich udział, powinno udać się na oficjalną stronę produkcji, gdzie należy wybrać preferowaną przez siebie platformę sprzętową. Do wyboru mamy komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Tom Clancy’s The Division: Heartland nadchodzi

The Division Heartland to darmowa, sieciowa taktyczna gra akcji, rozgrywająca się w fikcyjnej społeczności wiejskiej gdzieś na prowincji Stanów Zjednoczonych. Wciel się w jednego z sześciu wyszkolonych agentów Division pochodzących z różnych części kraju, aby odpowiedzieć na wezwanie o pomoc i rozwikłać tajemnice trapiące mieszkańców i cały region.

Na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery produkcji, ale kilka dni temu poznaliśmy więcej szczegółów. Wiemy też, że za stworzenie tytułu odpowiedzialne będzie studio Red Storm, czyli zespół w dużym stopniu obeznany z cyklem. Oprócz tego przy okazji zapowiedzi Ubisoft zdradził, iż Heartland zapozna nas z zupełnie nową historią w znanym uniwersum.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
11/09/2022 21:41

Za darmo? Czyli to jest formularz płatności z dodanym oprogramowaniem które ma nakłonić żeby z niego korzystać