Twórcy Nightingale wsłuchują się w opinie graczy. Nowa aktualizacja z istotnymi zmianami

Patrycja Pietrowska
2024/04/24 12:35
0
0

Nowości i zmiany w survivalu dostępnym w Early Access.

Nightingale spotkało się ze sporym zainteresowaniem ze strony graczy w dniu premiery. Nie porwało jednak serc miłośników survivalu, na co wskazuje „mieszany” odbiór na platformie Steam. Deweloperzy przyznali, że nie są zadowoleni ze stanu gry, w związku z czym do produkcji trafiła aktualizacja wprowadzająca kilka nowości i zmian.

Twórcy Nightingale wsłuchują się w opinie graczy. Nowa aktualizacja z istotnymi zmianami

Aktualizacja Nightingale wprowadza ważne zmiany i ulepszenia

Na oficjalnej stronie Nightingale pojawił się w ubiegłym tygodniu post opisujący szczegółowo aktualizację opatrzoną numerem 0.2. Łatka została już udostępniona graczom i wprowadza kilka istotnych zmian i ulepszeń. Jak zapewniają deweloperzy, zespół Inflexion wsłuchuje się w opinie społeczności.

Najnowsza aktualizacja Nightingale wprowadza przede wszystkim zmiany obejmujące system walki. Gracze otrzymają do dyspozycji granaty, muszkiety i możliwość rzucania nożami na wczesnym etapie gry, a dodatkowo ulepszone o funkcje defensywne zostały bronie jednoręczne. Miłośnicy survivalu będą mogli również spotkać nowe typy wrogów znanych jako Bound.

GramTV przedstawia:

Twórcy zadbali również o ulepszenie w zakresie craftingu – gracze dostaną o wiele większe możliwości tworzenia z wykorzystaniem magazynu. Pojawią się także kolejni NPC, nowe bronie, a także zadania w różnych światach. Dodatkowo wprowadzono szereg mniejszych ulepszeń obejmujących interfejs użytkownika, wydajność czy balans broni. Pełna lista zmian dostępna jest w tym miejscu.

Na zakończenie przypominamy, że Nightingale zadebiutowało w ramach wczesnego dostępu. W tytuł zagramy wyłącznie na komputerach osobistych.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!