Twórcy God of War szykują „nowe, niezapowiedziane” RPG akcji

Patrycja Pietrowska
2024/02/27 10:10
0
0

Santa Monica Studio szykuje nowe, jeszcze nieogłoszone RPG akcji.

Pod koniec ubiegłego roku pojawiły się spekulacje, jakoby oryginalna trylogia God of War mogłaby doczekać się zremasterowanej wersji. Twórcy nie chcieli odnosić się do tej sprawy, jednak jak się okazuje, mogą pracować nad zupełnie innym projektem. W sieci możemy bowiem znaleźć ogłoszenia o pracę mówiące o „nowym, niezapowiedzianym tytule”.

Twórcy God of War szykują „nowe, niezapowiedziane” RPG akcji

Santa Monica Studio potrzebuje osób do pracy przy „nowym, niezapowiedzianym tytule”

Jak wynika z ogłoszeń o pracę umieszczonych na oficjalnej stronie Santa Monica Studio, zespół deweloperów szykuje kolejny projekt. Według informacji zawartych w treści oferty, twórcy God of War poszukują starszego projektanta UI/UX do opracowania „nowego, niezapowiedzianego tytułu”. W dalszej części znajduje się natomiast wzmianka o konkretnym gatunku – kandydat miałby posiadać preferowane doświadczenie w zakresie tworzenia interfejsu użytkownika dla gier RPG akcji.
Na ten moment są to wszystkie informacje dotyczące niezapowiedzianej gry od twórców God of War. Miłośników dzieł Santa Monica Studio z pewnością ucieszą wieści o tym, że powstaje kolejny projekt. Graczom pozostaje jednak uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na oficjalne komunikaty ze strony deweloperów.
Na koniec warto przypomnieć, że God of War: Ragnarok doczekało się darmowego dodatku zatytułowanego Valhalla. Tytuł jest dostępny wyłącznie na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!