Twórcy Days Gone prezentują nowe logo i potwierdzają prace nad „nowym IP”

Mikołaj Ciesielski
2022/06/08 08:35
3
0

Nowa produkcja deweloperów z Oregonu ma zawierać multiplayer i bazować na systemach otwartego świata znanych z przygód Deacona St. Johna.

Twórcy Days Gone prezentują nowe logo i potwierdzają prace nad „nowym IP”

Zgodnie z zapowiedziami deweloperzy z Bend Studio zaprezentowali wczoraj nowe logo. Twórcy Days Gone w specjalnym wpisie opublikowanym na blogu PlayStation podsumowali również swoje dotychczasowe doświadczenie w branży gier wideo, a także ujawnili, czego możemy oczekiwać w przyszłości. Okazuje się, że zespół z Oregonu pracuje obecnie nad „nowym IP”, które będzie zawierać tryb sieciowy. Tytuł ma też bazować na systemach otwartego świata ze wspomnianego Days Gone.

Jako część rodziny PlayStation Studios, obiecujemy, że nadal będziemy dostarczać Wam wysokiej jakości gry, które pozostawią po sobie trwały ślad. Dziś natomiast z radością możemy podzielić się krótką informacją dotyczącą naszego obecnego projektu. Obecnie pracujemy nad nowym IP, które zawiera multiplayer i bazuje na systemach otwartego świata z Days Gone, ale wnosi zupełnie nowy świat, który tworzymy dla Was z ogromną radością” – czytamy na oficjalnym blogu PlayStation.

Na konkrety dotyczące nowej produkcji Bend Studio z pewnością przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać. Fanów Days Gone powinien jednak ucieszyć fakt, że deweloperzy z Oregonu – mimo braku możliwości zrealizowania kontynuacji przygód Deacona St. Johna – nie zamierzają się poddawać i będą mieli okazję zrealizować część swoich pomysłów w ramach nowego IP.

Na koniec przypomnijmy, że Days Gone zadebiutowało na rynku w kwietniu 2019 roku na konsolach PlayStation 4. W maju ubiegłego roku gra pojawiła się również na komputerach osobistych. Jeśli jesteście zainteresowani naszą opinią na temat wspomnianej produkcji studia Bend, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Nieudany autoplagiat – recenzja Days Gone.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
koNraDM4
Gramowicz
10/06/2022 10:05

Tyle, że otwarty świat w DG był po prostu poprawny, nie było tam nic co już wcześniej gdzieś nie widziałem i tym bardziej nic co by wciągało. To fabuła, postacie czy hordy odwalały całą robotę w ich poprzedniej produkcji oraz świetna jazda motocyklem. Obawiam się, że to może nie wypalić.

Yarod
Gramowicz
08/06/2022 14:35
jakubcjusz napisał:

Trochę szkoda, bo Days Gone grało mi się całkiem przyjemnie (mimo sporej powtarzalności) a i fabuła zostawiła furtkę do kolejnej części. W wersję on-line raczej nie zagram.

Ja się zagrywałem, bo postacie i fabuła były naprawdę niezłe, więć żałuję podwójnie, bo też ominę online

jakubcjusz
Gramowicz
08/06/2022 11:11

Trochę szkoda, bo Days Gone grało mi się całkiem przyjemnie (mimo sporej powtarzalności) a i fabuła zostawiła furtkę do kolejnej części. W wersję on-line raczej nie zagram.
Trwa Wczytywanie