Twórcy A Plague Tale: Requiem pracują nad „kolejnym ekscytującym projektem”

Mikołaj Ciesielski
2023/11/22 11:15
0
0

Ujawniono również, ilu graczy zapoznało się z kontynuacją przygód Hugo i Amicii.

Na początku lipca bieżącego roku Asobo Studio szukało nowych pracowników, którzy mieli wzmocnić zespół odpowiedzialny za serię A Plague Tale. Udostępnione przez dewelopera oferty pracy rozbudziły nadzieje miłośników przygód Hugo i Amicii, którzy liczą na powstanie A Plague Tale 3. Niewykluczone, że prace nad wspomnianą produkcją już trwają, ponieważ francuski zespół przedłużył współpracę z firmą Focus Entertainment – wydawcą A Plague Tale: Requiem i A Plague Tale: Innocence.

Twórcy A Plague Tale: Requiem pracują nad „kolejnym ekscytującym projektem”

Twórcy A Plague Tale: Requiem przedłużają współpracę z Focus Entertainment i pracują nad „kolejnym ekscytującym projektem”

We wpisie opublikowanym na oficjalnym profilu Focus Entertainment na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) poinformowano, że wspomniana firma wspólnie z deweloperami z Asobo Studio pracuje nad „kolejnym ekscytującym projektem”. Niestety wydawca nie podzielił się żadnymi dodatkowymi szczegółami.

Focus Entertainment skorzystało jednak z okazji i pochwaliło się sukcesem A Plague Tale: Requiem. Okazuje się, że od momentu premiery – która miała miejsce w październiku 2022 roku – w kontynuację przygód Hugo i Amicii zagrało ponad 3 mln graczy. Warto podkreślić, że wynik nie jest równoznaczny z liczbą sprzedanych egzemplarzy, ponieważ wspomniany tytuł dostępny w usługach PC Game Pass i Xbox Game Pass.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że A Plague Tale: Requiem dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch (Cloud). Jeśli natomiast jesteście zainteresowani naszą opinią na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja A Plague Tale: Requiem – Amicia i Hugo w sequelu (prawie) idealnym.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!