Twórca Manor Lords planuje kolejne zmiany. Łucznicy nadal są zbyt słabi

Patrycja Pietrowska
2024/05/16 09:45
0
0

Deweloper podsumowuje ostatnie dni testów pierwszej aktualizacji.

W ubiegłym tygodniu gracze Manor Lords otrzymali pierwszą aktualizację w wersji beta na Steamie. Patch wzmocnił łuczników, zmniejszył spożycie piwa przez chłopów i wyeliminował kilka problemów. Teraz, po kilku dniach testów, twórca postanowił podzielić się swoimi wnioskami i zapowiedzieć kolejne zmiany.

Twórca Manor Lords planuje kolejne zmiany. Łucznicy nadal są zbyt słabi

Manor Lords – twórca dzieli się podsumowaniem kilku dni testów pierwszej aktualizacji

Na oficjalnym Discordzie gry Manor Lords ukazał się nowy komunikat od Grzegorza Stycznia. Twórca przekazał kilka nowych informacji i wniosków związanych z pierwszą aktualizacją, zapowiadając również kolejne zmiany, których doczeka się tytuł. W podsumowaniu pierwszych dni testów update’u deweloper zaznaczył między innymi, że łucznicy nadal są zbyt słabi.

Jak przekazuje twórca, jednostka ta najwyraźniej potrzebuje kolejnych wzmocnień lub zwiększenia zasięgu. Deweloper przypomina jednak, że deszcz rzeczywiście osłabia łuczników, a wielu graczy może nie zwracać uwagi na ten fakt. Ponadto nie do końca dopracowanym elementem zdaje się być zwiększenie kosztów szlaków handlowych. Twórca musi zastanowić się, czy ograniczenie otwierania szlaków zagranicznych powinno wiązać się z dodatkowymi kosztami lub limitami na ich liczbę.

GramTV przedstawia:

Zmian ma również doczekać się mechanika podatku królewskiego. Według dewelopera mogą być potrzebne modyfikacje w zakresie skalowania, aby gracze czuli się nagradzani za przejście na wyższy poziom. Dodatkowo twórca bada aktualnie kilka spraw związanych z problemami technicznymi w obszarach rolnictwa, najemników, bezczynnych mieszkańców czy handlem między regionami.

Manor Lords zadebiutowało na rynku 26 kwietnia 2024 roku w ramach Early Access. Gra dostępna jest na komputerach osobistych między innymi w ramach usługi PC Game Pass.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!