Trzeci sezon Wiedźmina na nowym zwiastunie. Henry Cavill żegna się z Geraltem

Radosław Krajewski
2023/06/08 21:26
0
0

Netflix opublikował pierwszy pełny zwiastun trzeciego sezonu Wiedźmina.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami podczas Summer Game Fest Netflix zaprezentował pierwszy pełny zwiastun trzeciego sezonu Wiedźmina. Materiał pozwala bliżej przyjrzeć się pierwszym odcinkom, które trafią do widzów już pod koniec czerwca. Na nowym trailerze możemy zobaczyć, jak Henry Cavill po raz ostatni prezentuje się w roli Geralta z Rivii, a także Anya Chalotra jako Yennefer, Joey Batey w roli Ciri, oraz nowi bohaterowie. Nie zabrakło również scen z efektownymi walkami z potworami. Świeży zwiastun Wiedźmina 3 od Netflixa znajdziecie poniżej.

Trzeci sezon Wiedźmina na nowym zwiastunie. Henry Cavill żegna się z Geraltem

Władcy królestw, czarodzieje, a nawet potwory z całego Kontynentu próbują schwytać Ciri. Geralt wywozi księżniczkę z Cintri, aby chronić swoją rodzinę, przed wszystkimi zagrożeniami. W końcu ich drogi się rozchodzą i Yennefer bierze dziewczynę pod opiekę w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o jej tajemniczych mocach. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanych polityków, magii i zwykłej ludzkiej nikczemności. Ponownie muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę, albo ryzykując, że utracą siebie już na zawsze.

W obsadzie znaleźli się: Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan, Joey Batey, Myanna Buring, Eamon Farren, Mimî M Khayisa, Royce Pierreson, Anna Shaffer, Mecia Simson, Tom Canton, Mahesh Jadu, Graham McTavish, Cassie Clare, Hugh Skinner, Wilson Mbomio, Lars Mikkelsen, Terence Maynard, Simon Callow, Liz Carr, Therica Wilson-Read, Safiyya Ingar, Rochelle Rose, Michalina Olszanska, Robbie Amell, Jeremy Crawford, Bart Edwards, Aisha Fabienne Ross, Christelle Elwin oraz Meng’er Zhang.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że pierwsze pięć odcinków trzeciego sezonu Wiedźmina trafi na Netflixa już 29 czerwca. Debiut pozostałych trzech został wyznaczony na 27 lipca.

Wiedźmin: Sezon 3 – pierwszy pełny zwiastun serialu Netflixa

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!