Wiedźmin doczekał się nowych plakatów z bohaterami 3. sezonu. Dzisiaj premiera zwiastuna

Radosław Krajewski
2023/06/08 12:30
0
0

Jeszcze więcej Wiedźmina od Netflixa.

Czerwiec stoi pod znakiem premiery trzeciego sezonu Wiedźmina. Netflix przygotowuje się do debiutu pierwszej partii nowych odcinków. Jeszcze dzisiaj podczas Summer Game Fest do sieci trafi pierwszy pełny zwiastun nadchodzącego sezonu. Wcześniej jednak możemy zobaczyć, jak Geralt i inni bohaterowie prezentują się na swoich plakatach.

Wiedźmin doczekał się nowych plakatów z bohaterami 3. sezonu. Dzisiaj premiera zwiastuna

Wiedźmin: Sezon 3 – nowe plakaty z bohaterami

Platforma podzieliła się serią plakatów z głównymi bohaterami trzeciego sezonu Wiedźmina. Geralt, Yennefer, Ciri i Jaskier otrzymali swoje własne plakaty, których stylistyka utrzymana jest w charakterystycznym dla danej postaci kolorze. Wszystkie nowe plakaty zobaczycie poniżej.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że w dniach 24-25 czerwca Netflix zorganizuje w Łodzi wydarzenie z okazji premiery trzeciego sezonu Wiedźmina. Platforma ujawniła, że na imprezie nie zabraknie głównych gwiazd, w tym Henry’ego Cavilla. Bilety można zdobyć wyłącznie w konkursie na tej stronie.

Wiedźmin: Sezon 3 zadebiutuje 29 czerwca. Druga część odcinków pojawi się na Netflixie 27 lipca.

Wiedźmin: Sezon 3 – nowe plakaty z bohaterami, Wiedźmin doczekał się nowych plakatów z bohaterami 3. sezonu. Dzisiaj premiera zwiastuna
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!