Trek to Yomi w 4K i 60 FPS na PS5 i Xbox Series X – potwierdza Flying Wild Hog

Mikołaj Ciesielski
2022/04/07 17:00
0
0

Produkcja polskiego dewelopera już w przyszłym miesiącu zadebiutuje na rynku oraz w usłudze Xbox Game Pass.

Trek to Yomi w 4K i 60 FPS na PS5 i Xbox Series X – potwierdza Flying Wild Hog

W ostatnich dniach nie możemy narzekać na brak informacji na temat Trek to Yomi. Najpierw poznaliśmy długość gry, a nieco później deweloperzy ze studia Flying Wild Hog ujawnili datę premiery produkcji oraz opublikowali obszerny gameplay. Okazuje się jednak, że to nie koniec szczegółów na temat nadchodzącego dzieła polskiego dewelopera. Marcin Kryszpin, game director, podzielił się bowiem dobrą wiadomością dla wszystkich użytkowników konsol PlayStation 5 i Xbox Series X.

W rozmowie z serwisem GamingBolt przedstawiciel polskiego studia zapewnił, że Trek to Yomi w wersji na najnowsze konsole Sony i Microsoftu zaoferuje rozgrywkę w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę. Niestety Kryszpin nie zdradził, czy w nadchodzącej produkcji studia Flying Wild Hog znajdziemy także inne tryby graficzne, które np. pozwolą na zabawę w 120 FPS.

Na koniec przypomnijmy, że Trek to Yomi zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Produkcja Flying Wild Hog ma zadebiutować na wymienionych platformach 5 maja. Warto także pamiętać, że w dniu swojej premiery tytuł trafi również do usługi Xbox Game Pass.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!