Trek to Yomi z datą premiery. Zobaczcie długi gameplay z gry Flying Wild Hog

Mikołaj Ciesielski
2022/04/05 18:30
0
0

Produkcja inspirowana filmami Akiry Kurosawy zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu.

Trek to Yomi z datą premiery. Zobaczcie długi gameplay z gry Flying Wild Hog

Kilka godzin wcześniej informowaliśmy Was, że jeden z twórców ujawnił, ile czasu zajmie ukończenie Trek to Yomi. Tymczasem studio Flying Wild Hog postanowiło nie trzymać graczy dłużej w niepewności i zdradziło dokładną datę premiery wspomnianej produkcji. Okazuje się, że gra polskiego dewelopera inspirowana filmami Akiry Kurosawy zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S dokładnie 5 maja 2022 roku.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Trek to Yomi w dniu swojej premiery trafi również do usługi Xbox Game Pass. To jednak nie koniec. Na kanale firmy Devolver Digital, która jest wydawcą gry, pojawił się bowiem obszerny gameplay z nadchodzącej produkcji studia Flying Wild Hog. Zainteresowani mogą więc po raz kolejny sprawdzić, jak tytuł prezentuje się w akcji. W materiale nie brakuje krwawych starć, a całość dopełnia klimatyczna grafika i ścieżka dźwiękowa. Rzućcie okiem i oceńcie sami.

Na koniec przypomnijmy, że w Trek to Yomi wcielimy się w młodego samuraja imieniem Hiroki. Bohater przysiągł swojemu umierającemu mistrzowi, że będzie chronił miasto oraz mieszkańców przed wszelkimi zagrożeniami. Gdy nadchodzi czas próby, protagonista musi chwycić za miecz i spełnić złożoną obietnicę. Całość rozgrywa się w czasach feudalnej Japonii i jak wspomnieliśmy wyżej, jest mocno inspirowana filmami Akiry Kurosawy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!