Trek to Yomi jak „klasyczny film o samurajach”. Twórcy zdradzili długość gry

Mikołaj Ciesielski
2022/04/05 15:35
0
0

Flying Wild Hog dzieli się kolejnymi szczegółami na temat swojej produkcji.

Trek to Yomi jak „klasyczny film o samurajach”. Twórcy zdradzili długość gry

W ostatnim czasie mieliśmy okazję zobaczyć dwa zwiastuny Trek to Yomi od studia Flying Wild Hog. Pierwszy z nich skupiał na fabule, natomiast drugi był poświęcony walce. Tymczasem Marcin Kryszpin, game director, udzielił wywiadu serwisowi GamingBolt, w którym podkreślił, że w przypadku wspomnianej produkcji twórcom zależało na „zachowaniu poczucia klasycznego filmu o samurajach”. Deweloper ujawnił także, ile czasu będziemy potrzebować na ukończenie Trek to Yomi.

Nie jest to wielka gra. Na normalnym poziomie trudności jej ukończenie zajmuje około 5 godzin. Chcieliśmy osiągnąć to kinowe wrażenie, aby pokazać graczowi naszą historię i zapoznać go z okresem Edo przy pomocy przedmiotów kolekcjonerskich” – mówi Kryszpin.

Długość gry determinowała wiele elementów projektu; trudno byłoby wprowadzić zbyt wiele funkcji lub zbyt wymagającą walkę w tak krótkim czasie. Kluczem było zachowanie poczucia klasycznego filmu o samurajach” – tłumaczy deweloper.

Na koniec przypomnijmy, że Trek to Yomi zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Warto pamiętać, że produkcja Flying Wild Hog w dniu swojej premiery trafi do usługi Xbox Game Pass.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!