Trek to Yomi na premierowym zwiastunie. Polska samurajska gra gotowa do debiutu

Mikołaj Ciesielski
2022/05/04 11:40
0
1

Produkcja studia Flying Wild Hog już jutro pojawi się na PC i konsolach, a także w usłudze Xbox Game Pass.

Trek to Yomi na premierowym zwiastunie. Polska samurajska gra gotowa do debiutu

Zgodnie z zapowiedziami już jutro na rynku zadebiutuje Trek to Yomi – przygodowa gra akcji inspirowana filmami Akiry Kurosawy od polskiego studia Flying Wild Hog. Rodzimi deweloperzy postanowili uczcić ten moment i opublikowali wczoraj premiery zwiastun swojej najnowszej produkcji. W materiale nie brakuje widowiskowych fragmentów rozgrywki, a całość dopełnia samurajski klimat. Rzućcie okiem na trailer na dole wiadomości i przekonajcie się sami.

Młody wojownik Hiroki przysięga swojemu umierającemu mistrzowi, że będzie bronił swego miasta i ukochanego ludu, przed wszelkimi zagrożeniami. W obliczu tragedii, wierny swemu przyrzeczeniu, samotny samuraj musi wyruszyć poza granice życia i śmierci, aby zmierzyć się z samym sobą i zdecydować o swej dalszej drodze” – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Trek to Yomi zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jak wspomnieliśmy wyżej, produkcja Flying Wild Hog zadebiutuje na wymienionych platformach już jutro. Tytuł dostępny będzie również w usłudze Xbox Game Pass zarówno na PC, jak i konsolach.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!