Trek to Yomi na nowym zwiastunie. Krwawe starcia z oponentami i walka z bossem

Mikołaj Ciesielski
2022/03/17 08:45
1
0

Studio Flying Wild Hog zaprezentowało kolejne fragmenty rozgrywki z przygodowej gry akcji inspirowanej filmami Akiry Kurosawy.

Trek to Yomi na nowym zwiastunie. Krwawe starcia z oponentami i walka z bossem

Deweloperzy ze studia Flying Wild Hog postanowili po raz kolejny przypomnieć graczom o Trek to Yomi, czyli przygodowej grze akcji inspirowanej filmami Akiry Kurosawy. W zeszłym tygodniu mieliśmy bowiem okazję zobaczyć fabularny zwiastun produkcji, natomiast wczoraj twórcy udostępnili trailer poświęcony walce. Za sprawą najnowszego materiału znów mamy szansę sprawdzić, jak Trek to Yomi prezentuje się w akcji. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Zwiastun składa się w całości z fragmentów rozgrywki, a w materiale nie brakuje krwawych starć ze zwykłymi oponentami, którzy niejednokrotnie będą atakować bohatera w większych grupach. Należy jednak zaznaczyć, że w Trek to Yomi pojawią się też wymagające potyczki z bossami, a krótki fragment jednej z nich możemy zaobserwować na najnowszym materiale promocyjnym. Całość ponownie zachwyca klimatem. Rzućcie okiem i oceńcie sami.

Na koniec przypomnijmy, że Trek to Yomi zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami gra ma pojawić się na wymienionych platformach wiosną tego roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery. Warto również pamiętać, że produkcja Flying Wild Hog w dniu swojego debiutu trafi do usługi Xbox Game Pass.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
dzelada
Gramowicz
17/03/2022 11:08

Na pc game pass nie ma co liczyć wyjdzie ??