Fabularny zwiastun gry Trek to Yomi. Podróż do feudalnej Japonii i walka ze złem

Wincenty Wawrzyniak
2022/03/10 09:00
0
0

Flying Wild Hog ponownie zabiera nas w nowym materiale do feudalnej Japonii, gdzie – jako samuraj Hiroki – zawalczymy ze złem.

Kolejną produkcją, która pojawiła się na pokazie State of Play, jest gra Trek to Yomi, nad którą pracuje Leonard Menchiari we współpracy z polskim studiem Flying Wild Hog. Deweloperzy razem z wydawcą Devolver Digital postanowili zaprezentować zwiastun fabularny i przypomnieć najważniejsze informacje.

Przeniesiemy się do feudalnej Japonii, gdzie jako samotny samuraj Hiroki, który przysiągł swojemu umierającemu mentorowi, że będzie chronić miasto przed złem, musi również odnaleźć samego siebie i zadecydować o swojej przyszłości. To, czy osiągnie sukces, zależy tylko i wyłącznie od nas.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Trek to Yomi ma zadebiutować w maju bieżącego roku na komputerach osobistych (również w Xbox Game Pass) oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X. Zainteresowanych większą ilością informacji zapraszamy do naszej encyklopedii.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!