Trailer Prince of Persia: The Lost Crown wyciekł do sieci przed The Game Awards

Jakub Smolak
2023/12/07 18:40
2
0

Dowiedzieliśmy się, kiedy zostanie udostępnione demo.

Ciężko pozbyć się wrażenia, że deweloperom i wydawcom coraz ciężej wyeliminować przecieki dotyczące gier. W ostatnim czasie najlepszym tego przykładem jest GTA 6, któremu ta sztuka również się nie udała. Tym razem niespodziewanie do sieci trafił najnowszy trailer z Prince of Persia: The Lost Crown.

Trailer Prince of Persia: The Lost Crown wyciekł do sieci przed The Game Awards

Poznaliśmy więcej szczegółów na temat fabuły Prince of Persia: The Lost Crown

Źródłem przecieku jest PlayStation Brazil, które już usunęło film. Zdążył on jednak rozejść się po sieci, dlatego ciągle jest dostępy, chociażby na Twitterze na profilu użytkownika o nicku BossBigBoss. Jak możecie przeczytać w poście, najnowsze wideo skupia się na przedstawieniu historii, którą graczom przyjdzie odkrywać podczas zabawy w Prince of Persia: The Lost Crown.

Z materiału można się również dowiedzieć, że 11 stycznia zostanie udostępnione demo najnowszej produkcji z uwielbianego uniwersum. Oczywiście, potwierdzenia tych informacji oraz kolejnych szczegółów najprawdopodobniej dowiemy się podczas nadchodzącego wielkimi krokami The Game Awards 2023.

Na koniec przypomnijmy, że Prince of Persia: The Lost Crown powstaje z myślą o PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series S/X, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Premiera gry została zaplanowana na 18 stycznia 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
dariuszp
Gramowicz
07/12/2023 23:42

Nic nie wyciekło, to zwykły marketing.

MisioKGB
Gramowicz
07/12/2023 18:50

No kiedyś się grało w platformówki i PoP był jedną z tych gier, w które się zagrywałem na Amidze 😁. Teraz już mi się za bardzo nie chce w takie gierki grać nie licząc wyjątków jak Ori czy Hollow Knight